scorecardresearch

Zuhal Topalla İzdivaç Programındaki gevşek adam

32 izlenme
Kategori TV-Magazin
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
FOX TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'ın sunuculuğunu yaptığı evlilik programında ilginç anlar yaşandı. Programa katılan damat adayı Korcan, rahat tavırlarıyla herkesi şaşırttı. Gelin adaylarından Selin'e talip olan Korcan, davranışları nedeniyle programdakilerin tepkisini aldı. Zuhal Topal'ın 'Sen biraz rahat mısın?' diye sorduğu damat adayı, 'Koltuk kadar değil' cevabını verdi.

KORCAN CİNEMRE KİMDİR?
Canlı olarak yayınlanan bir programa katılmasına rağmen rahat tavırları ve ukala sözleri ile tepki çeken Korcan Cinemre'nin Ekşi Sözlük yazarı olduğu ortaya çıktı. "Zuhal Topal programını trolleyen damat adayı" videosuyla kısa sürede izlenme rekorları kıran ve pek çok kişiye ulaşan Korcan Cinemre'nin daha önce de bir çok programa katılıp benzer yarışmacı profili sergilediği ortaya çıktı.

ONLARCA PROGRAMA KATILMIŞ
Korcan Cinemre, Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek yarışması başta olmak üzere 'En zayıf halka, Aşka gel, Kelime oyunu, Açıl susam açıl' gibi bir çok yarışma programına katılmış. Aynı zamanda Ekşi Sözlük yazarı da olan Cinemre, bu programlarda kimi zaman ODTÜ öğrencisi kimi zaman da askerden yeni gelmiş biri kimliğine bürünüyor.
Etiketler